Socialinė veikla

Nuolat ieškome naujų būdų kaip patobulinti technologijas, kad jos atitiktų visų mūsų klientų poreikius, tačiau nepamirštame savo dėmesio nukreipti ir į tai, kas vyksta už Teltonikos sienų. Dalyvaujame labdaringoje veikloje, padedame jauniems žmonėms ugdyti savo profesionalius įgūdžius IoT technologijų bei verslo pardavimų srityse, arba tiesiog organizuojame įvairius laisvalaikio užsiėmimus bei renginius savo ištikimiems darbuotojams. Daugeliui Teltonika yra daugiau nei darbas, todėl išliekame aktyvūs tiek darbo valandų metu, tiek po jų.

IOT AKADEMIJA

Teltonika yra įkūrusi dvi IoT (daiktų interneto) akademijas Vilniuje bei Kaune. Čia studentai gali atlikti praktiką, kurios metu turi galimybę įgyti įgūdžių programavimo, elektronikos bei kompiuterinių tinklų inžinerijos arba kompiuterinio dizaino (CAD) srityse. Perspektyviems absolventams suteikiame galimybę įsidarbinti ir toliau tobulėti įmonės viduje.

B2B AKADEMIJA

Tiems, kuriuos labiau domina verslo pardavimai, Teltonika suteikia galimybę atlikti praktiką B2B akademijoje. Tai vieta, kur galima įgyti profesionalių žinių apie pardavimus bei patobulinti B2B (business to business arba kitaip - verslas verlui) pardavimo ir bendravimo įgūdžius. Baigę akademiją perspektyviausi praktikantai turi galimybę tapti Teltoniką atstovaujančiais pardavimų vadybininkais.

SAVANORIŠKA VEIKLA IR PARAMA

Pagalba kitiems – tai viena iš pagrindinių Teltonikos vertybių. Jaučiame pareigą padėti tiems, kuriems ši pagalba reikalingiausia. Tai įgyvendiname ne tik padėdami savo darbuotojams siekti išsikeltų tikslų, bet ir dalyvaudami savanoriškoje veikloje bei skirdami lėšų kilniems tikslams.