Apie B2B akademiją


B2B (business to business) arba kitaip – verslas verslui, yra dviejų įmonių bendradarbiavimas tarpusavyje, teikiant paslaugas ar prekes. Teltonika B2B akademija – tai vieta, kur galite įgyti profesionalių žinių apie pardavimus bei patobulinti B2B pardavimo ir bendravimo įgūdžius.

Galimybės

Galimybės

Geriausi Teltonikos B2B akademijos absolventai turės galimybę prisijungti prie Teltonikos pardavimų/verslo plėtros komandos ir kartu su patyrusiais pardavimų profesionalais siekti bendrų bei asmeninių tikslų.

Finansinė nauda

Finansinė nauda

Nepaslaptis, kad finansinė gerovė yra viena pagrindinių pardavimų vadybininkų motyvacijų ir daugelio vadybininkų tikslas savo gebėjimus konvertuoti į piniginę išraišką, todėl B2B akademijoje vienas geriausias TOP absolventas bus apdovanotas 1000 eur čekiu.

Patirtis

Patirtis

Atlikdamas praktiką, tu ne tik įgysi neįkainojamos patirties bei žinių iš labiausiai patyrusių Teltonikos pardavėjų, bet ir labiau pradėsi suprasti tarptautinio verslo pasaulį. Kiekvienas, atlikęs praktiką B2B akademijoje, gaus baigimo sertifikatą.

Nauda

Jeigu visuomet norėjai išbandyti save pardavimuose, išmokti verslo bendravimo subtilybių bei profesionaliai atlikti prezentaciją klientui, įgyti kliento prieštaravimų įveikimo įgūdžių, perprasti pardavimo metodų technikos, išmanyti derybų meną bei prisiliesti prie realių verslo atvejų, tuomet B2B akademija – kaip tik Tau!

Verslo bendravimas

Verslo bendravimas

PARDAVIMO METODŲ IŠMANYMAS

PARDAVIMO METODŲ IŠMANYMAS

DERYBŲ MENAS

DERYBŲ MENAS

Prieštaravimo įveikimas

Prieštaravimo įveikimas

PREZENTACIJOS

PREZENTACIJOS

Verslo bendravimas

VERSLO BENDRAVIMO ĮGŪDŽIAI

Profesionalūs verslo bendravimo įgūdžiai yra svarbūs kiekvienos kompanijos sėkmei, pirmas žingsnis tapti sėkmingu - būti savo srities profesionalu.

PARDAVIMO METODŲ IŠMANYMAS

PARDAVIMO METODŲ IŠMANYMAS

Teltonikos B2B akademija yra puiki vieta įgyti laiko patikrintų pardavimų technikų tiek planuojantiems savo ateitį susieti su pardavimais, tiek tiems, kurie nori pagilinti jau turimas žinias apie pardavimų procesus.

DERYBŲ MENAS

DERYBŲ MENAS

Derybos - viena svarbiausių pardavimo proceso dalių. Norint sėkmingai užbaigti sandorį, būtina visada būti kryptingai ir teisingai pasiruošusiam deryboms.

Prieštaravimo įveikimas

PRIEŠTARAVIMŲ ĮVEIKIMO ĮGŪDŽIAI

Kiekvienas pardavėjas susiduria su tam tikrais klientų prieštaravimais ir pasipriešinimu pardavimo proceso metu, kuomet kliento nuomonė, nuostatos ir požiūris su pardavėjo teiginiais nesutampa, svarbu mokėti teisingai nustatyti kliento prieštaravimo lygį ir tinkamai jį įveikti.

PREZENTACIJOS

PREZENTACIJOS - IDĖJŲ PARDAVIMAS

Išmoksite, kaip teisingai paruošti prezentaciją, kuri vestų sekančio pardavimų etapo link.

Gabrielė

Gabrielė

B2B akademija,

Praktika B2B akademijoje buvo pirmas susipažinimas su pardavimais iš arčiau. Kūrybiškos, įtraukiančios užduotys, įvairūs mokymai, asmeninės vadybininkų patirtys ir papasakotos istorijos padarė mėnesį įmonėje turiningą ir vertą investuoto laiko. Negaliu nepaminėti charizmatiškų asmenybių, su kuriomis teko susipažinti. Rekomenduoju mesti sau iššūkį ir išmėginti save Teltonikoje!

Praktika B2B akademijoje buvo pirmas susipažinimas su pardavimais iš arčiau. Kūrybiškos, įtraukiančios užduotys, įvairūs mokymai, …

Kandidatuoti

Kandidatuoti gali visi norintys 2-4 kursų studentai, kurie praktiką galės atlikti pagal trišalę sutartį, sudarytą tarp universiteto, įmonės ir studento. Taip pat kandidatuoti gali nebestudijuojantys asmenys iki 29 m., kurie turės su įmone pasirašyti savanoriškos praktikos sutartį. Nepraleiskite progos prisijungti prie Teltonikos B2B akademijos ir tapkite sėkmingu pardavimų atstovu vienoje iš aukščiausiai vertinamų IoT įmonių!

Užpildykite žemiau esančią formą

Kodėl norėtumėte rinktis pardavimų vadybininko kelią? *
(Ext: .pdf, .doc, .docx, Maks. dydis: 5MB)