apie mus


B2B (business to business) arba kitaip – verslas verslui, yra dviejų įmonių bendradarbiavimas tarpusavyje, teikiant paslaugas ar prekes. Teltonika B2B akademija – tai vieta, kur galite įgyti profesionalių žinių apie pardavimus bei patobulinti B2B pardavimo ir bendravimo įgūdžius.

komunikacija
finansinė nauda
Sėkmė
galimybės
Pardavimų vadybininkų sėkmė yra susijusi su jų gebėjimu aiškiai, glaustai ir atvirai bendrauti, išsiaiškinant jų poreikius ir pageidavimus, išlaikant teigiamus tarpusavio santykius.
Finansinė gerovė yra viena pagrindinių pardavimų vadybininkų ir klientų motyvacijų, todėl daugelio vadybininkų tikslas savo gebėjimus konvertuoti į piniginę išraišką.
Pardavimai gali būti geriausiai apmokamas darbas, todėl tam, kad tai įvyktų, būtina įgyti kertinių sėkmingų pardavimų vadybininkų įgūdžių.
Geriausi Teltonikos B2B akademijos absolventai galės prisijungti prie Teltonikos pardavimų/verslo plėtros komandos. Vienas geriausias TOP absolventas bus apdovanotas 1000 eurų čekiu, taip pat kiekvienas atlikęs praktiką B2B Akademijoje gaus baigimo sertifikatą.

nauda

Jeigu visuomet norėjai išbandyti save pardavimuose, išmokti verslo bendravimo subtilybių bei profesionaliai atlikti prezentaciją klientui, įgyti kliento prieštaravimų įveikimo įgūdžių, perprasti pardavimo metodų technikos, išmanyti derybų meną bei prisiliesti prie realių verslo atvejų, tuomet B2B akademija – kaip tik Tau!

Verslo bendravimas

Pardavimo metodų išmanymas

Derybų menas

Prieštaravimo įveikimas

Prezentacijos

Verslo bendravimo įgūdžiai

Profesionalūs verslo bendravimo įgūdžiai yra svarbūs kiekvienos kompanijos sėkmei, pirmas žingsnis tapti sėkmingu - būti savo srities profesionalu.

Pardavimo metodų išmanymas

Teltonikos B2B akademija yra puiki vieta įgyti laiko patikrintų pardavimų technikų tiek planuojantiems savo ateitį susieti su pardavimais, tiek tiems, kurie nori pagilinti jau turimas žinias apie pardavimų procesus.

Derybų menas

Derybos - viena svarbiausių pardavimo proceso dalių. Norint sėkmingai užbaigti sandorį, būtina visada būti kryptingai ir teisingai pasiruošusiam deryboms.

Prieštaravimų įveikimo įgūdžiai

Kiekvienas pardavėjas susiduria su tam tikrais klientų prieštaravimais ir pasipriešinimu pardavimo proceso metu, kuomet kliento nuomonė, nuostatos ir požiūris su pardavėjo teiginiais nesutampa, svarbu mokėti teisingai nustatyti kliento prieštaravimo lygį ir tinkamai jį įveikti.

Prezentacijos - idėjų pardavimas

Išmoksite, kaip teisingai paruošti prezentaciją, kuri vestų sekančio pardavimų etapo link.

kandidatuoti

Nepraleiskite progos prisijungti prie Teltonikos B2B Akademijos ir tapkite sėkmingu pardavimų atstovu vienoje iš aukščiausiai vertinamų IoT įmonių. Užpildykite kandidatavimo paraišką jau dabar. Vietų skaičius ribotas!

Kas gali kandidatuoti?

Visi norintys 2-4 kursų studentai, kurie praktiką galės atlikti pagal trišalę sutartį, sudarytą tarp universiteto, įmonės ir studento. Taip pat kandidatuoti gali nebestudijuojantys asmenys iki 29 m., kurie turės su įmone pasirašyti savanoriškos praktikos sutartį.

UŽPILDYKITE ŽEMIAU ESANČIĄ FORMĄ

Papasakok mums apie labiausiai programoje patikusią sritį ir mes su Tavimi susisieksime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
>>