apie mus

Teltonika B2B akademija - tai vieta, kur galite įgyti profesionalių žinių apie pardavimus ir patobulinti B2B pardavimo ir bendravimo įgūdžius

Bendravimas
Finansai
Sėkmė
bonus
Pardavimų vadybininkų sėkmė yra susijusi su jų gebėjimu aiškiai, glaustai ir atvirai bendrauti, išsiaiškinant jų poreikius ir pageidavimus, išlaikant teigiamus tarpusavio santykius.
Finansinė gerovė yra viena pagrindinių pardavimų vadybininkų ir klientų motyvacijų, tačiau nedaug vadybininkų turi pakankamai gebėjimų konvertuoti kuriamą vertę į piniginę išraišką.
Pardavimai gali būti geriausiai apmokamas darbas, arba - blogiausiai, kad pardavimai būtų vienas iš geriausiai apmokamų darbų, būtina įgyti kertinių sėkmingų pardavimų vadybininkų įgūdžių.
Geriausi Teltonikos B2B akademijos absolventai galės prisijungti prie Teltonikos pardavimų/verslo plėtros komandos. Vienas geriausias TOP absolventas bus apdovanotas 1000 eurų čekiu, taip pat kiekvienas atlikęs praktiką B2B Akademijoje gaus baigimo sertifikatą.

programos

B2B Akademija padės įgyti aktyvių pardavimų ir verslo modelių supratimo praktikos, realių verslo sandorių sprendimo patirties, naudingų IoT ekspertų žinių

Verslo bendravimas

Pardavimo metodų išmanymas

Derybų menas

Prieštaravimo įveikimas

Prezentacijos

Verslo bendravimo įgūdžiai

Profesionalūs verslo bendravimo įgūdžiai yra svarbūs kiekvienos kompanijos sėkmei, pirmas žingsnis tapti sėkmingu - būti savo srities profesionalu.

Pardavimo metodų išmanymas

Teltonikos B2B akademija yra puiki vieta įgyti laiko patikrintų pardavimų technikų tiek planuojantiems savo ateitį susieti su pardavimais, tiek tiems, kurie nori pagilinti jau turimas žinias apie pardavimų procesus.

Derybų menas

Derybos - viena svarbiausių pardavimo proceso dalių. Norint sėkmingai užbaigti sandorį, būtina visada būti kryptingai ir teisingai pasiruošusiam deryboms.

Prieštaravimų įveikimo įgūdžiai

Kiekvienas pardavėjas susiduria su tam tikrais klientų prieštaravimais ir pasipriešinimu pardavimo proceso metu, kuomet kliento nuomonė, nuostatos ir požiūris su pardavėjo teiginiais nesutampa, svarbu mokėti teisingai nustatyti kliento prieštaravimo lygį ir tinkamai jį įveikti.

Prezentacijos - idėjų pardavimas

Išmoksite, kaip teisingai paruošti prezentaciją, kuri vestų sekančio pardavimų etapo link.

išmoksite

Žemiau paminėtos kompetencijos jums ne tik padės siekti tikslo tapti profesionaliu pardavimų vadybininku, bet gali būti suteiktos karjeros galimybės

Verslo bendravimas
Pardavimo metodų išmanymas
Derybų menas
Prieštaravimų įveikimo įgūdžiai
Prezentacijos - idėjų pardavimas

kandidatuoti

Nepraleiskite progos prisijungti prie Teltonikos B2B Akademijos ir tapkite sėkmingu pardavimų atstovu vienoje iš aukščiausiai vertinamų IoT įmonių. Užpildykite kandidatavimo paraišką jau dabar. Vietų skaičius ribotas!

UŽPILDYKITE ŽEMIAU ESANČIĄ FORMĄ

Papasakok mums apie labiausiai programoje patikusią sritį ir mes su Tavimi susisieksime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
>>