Vizija ir vertybės


Vizija

Jau daugiau kaip 18 metų nuosekliai dirbdami kuriame Daiktų Internetą (IoT) ir siekiame, kad mūsų sukurti produktai ir sprendimai būtų naudojami visame pasaulyje ir taptų ypač reikalingi kiekviename versle.

Visi mūsų produktai, sukurti pačių naujausių technologijų pagrindu, taptų Daiktų Interneto rinkos lyderiais.

TELTONIKA - viena iš labiausiai gerbiamų elektronikos prietaisų gamintojų Baltijos šalyse, svarbiausias mūsų tikslas yra padaryti viską greičiau nei žadėta ir pateikti aukščiausios kokybės.

 

Vertybės

Nuolatinis augimas - TELTONIKA jau užaugo iki 500 darbuotojų, tačiau nuolatinis augimas tęsiasi ir iki 2020 metų mūsų tikslas turėti 1000 profesionalų komandą Lietuvoje, o visame pasaulyje įdarbinsime dar 3000 darbuotojų, nes siekiame, kad visos grupės apyvarta viršytų 1 mlrd. EUR.

Dėmesys darbuotojams – darbuotojų lūkesčių įgyvendinimas, atitinkantis kiekvieno darbuotojo norus ir galimybes: mokymosi, karjeros, nuolatinio tobulėjimo, nuotykių.

Teltonika Vision and values

Siekiame, kad kiekvieno TELTONIKOS darbuotojo minimali alga Lietuvoje 2020 metais būtų bent 3000 EUR, o vidutinė alga viršytų 5000 EUR.

Dėmesys darbuotojams - realizuojami lūkesčiai pagal darbuotojo norus ir gebėjimus: aplinka mokymuisi, saviugdai, karjeros galimybės.

Atsakingumas – klientų ir darbuotojų lūkesčių įgyvendinimas ir visų savo pažadų bei įsipareigojimų vykdymas 100%.